O nas

Cześć! Miło nam, że wpadłeś!

Jesteśmy kumplami, którzy od wielu lat łączą ze sobą zamiłowanie do sportu i turystyki.
Prowadzimy sklep rowerowy VELOPOINT (https://velopoint.pl), który możesz odwiedzić klikając w ten link.
Skąd wziął się pomysł na bloga?

Od dłuższego czasu planowaliśmy zacząć dzielić się naszymi doświadczeniami i wiedzą z innymi ludźmi. Na co dzień pracujemy w sklepach sportowych, więc kontakt z drugim człowiekiem to dla nas coś naturalnego, coś co w pewien sposób wpisuje się w nasze życie i coś bez czego ciężko byłoby nam funkcjonować. Po prostu lubimy rozmawiać i cieszymy się, że od teraz będziemy mogli rozszerzyć naszą działalność o bloga.

Karol – wieloletni stary wyjadacz serwisowy. Gość, który w serwisie narciarsko-rowerowym mógłby swobodnie zamieszkać i czuć się tam jak u siebie w domu. Chodząca encyklopedia sprzętu narciarskiego i rowerowego. Były ultramaratończyk i zawodnik Fourcross’owy.

Przemek – kolarstwo, outdoor, bieganie, wspinaczka i cała reszta wielu innych odmian sportu, których próbował. Z rowerami związany od dziecka, z kolarstwem od wielu lat. Na co dzień prowadzi sklep rowerowy i grzebie przy rowerach. Nie ma takiego typu roweru, który nie był w jego posiadaniu. Człowiek od wszystkiego.

Mimo tego, że w Polsce mamy wiele wspaniałych blogów rowerowych, naprawdę dobrych i rzetelnych, jesteśmy zdania, że jest jeszcze wiele do opowiedzenia w świecie rowerów i outdooru. Dlatego chcemy dołożyć cegiełkę do tej części sportu i razem z Tobą promować to co najlepsze w tej dziedzinie. W wielu kwestiach możemy się mylić, bo ile znawców, tyle teorii. Liczymy jednak na to, że to co tu znajdziesz przypadnie Ci do gustu i zostaniesz z nami na dłużej.